شرایط و قوانین

شرایط و قوانین
خرید کالا از فروشگاه الكترونيكي بازار به بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی بازار به متعهد است که:
1- اجناس و کالاهای سفارش داده شده را مطابق جزییات سفارش داده شده در طی 3 الی 7 روز کاری به مشتریان خود تحویل دهد.
2- در صورتی که که بسته بندی کالای خریداری شده باز نشده باشد، مشتری امکان بازگشت کالای خریداری شده را تا 7 روز پس از تحویل کالا داشته باشد.
3- ارسال کالا طبق قرار داده منعقده بین بازار به و اداره پست جمهوری اسلامی ایران تحت بیمه کامل حمل و نقل باشد تا در صورت بروز هرگونه حوادث پیش بینی نشده، سرمایه مشتری محفوظ باشد.
4- به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نکرده و با استفاده از آخرین فن آوریها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

كاربران متعهد هستند که:
1-هنگام سفارش كالا، اطلاعات صحيح و كامل را در سایت درج کنند تا سفارش ایشان در زمان مناسب بدست ایشان برسد. (بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد)
2- در دسترسی به سايت فروشگاه الكترونيكي بازار به مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
2- از خدمات و محتويات این سايت براى استفاده تجارى استفاده نکرده و مالکیت معنوی شركت سیستم های ارتباطی بهینه شریف نسبت به محتوای این سایت را به رسمیت شناخته و از هر گونه سوء استفاده در این خصوص خودداری نمایند. (لازم به ذکر است که سوء استفاده از اين اطلاعات، پيگرد قانوني خواهد داشت)

همچنین لازم به ذکر است که فروشگاه الكترونيكي بازار به هيچ مسئوليتي در مورد کارکرد سايت که می‌تواند ناشى از عواملی خارج از حوزه مدیریت این سايت (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) باشند را نمی پذیرد.
و ارتباط فروشگاه الكترونيكي بازار به با کاربران فقط از طریق bazarebeh.ir  فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

© مالکیت معنوی محتويات سايت فروشگاه الكترونيكي بازار به شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به شركت سیستم های ازتباطی بهینه شریف است.
© کليه حقوق محفوظ است.1393 هجری خورشیدی
 
 
شرائط و ضوابط خدمات فروش کالا
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه الكترونيكي بازار به ، شرکت سیستم های ارتباطی بهینه شریف یا نماینده رسمی آن شرکت، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه الكترونيكي بازار به درج نموده است.
فروشگاه الكترونيكي بازار به به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.
مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه الكترونيكي بازار به درج شده و اين فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سياست هاي خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هريك از طرفين حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا
مشتری گرامی  ، ضمن تشکر از انتخاب شما ، خواهشمند است به موارد زیر دقت بفرمائید.

  1. حمل کلیه سفارشات توسط پست جمهوری اسلامی صورت می پذیرد و تحویل سالم کالا مطابق بیمه نامه منعقد شده بین بازار به و شرکت پست خواهد بود.
  2. برای هر محموله شماره رهگیری مجزائی توسط پست صادر می گردد که این شماره رهگیری توسط سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما میتوانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tntsearch.post.ir که متعلق به پست جمهوری اسلامی است استفاده نمائید.
  3. مدت زمان تحویل محموله ها در پست سفارشی بین سه تا پنج روز کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) و برای پست پیشتاز نیز بین یک تا سه کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) پس از تحویل به پست است و24 ساعت از تاریخ واریز وجه و صدور فاکتور می باشد.
  4. مکان تحویل کالا آدرسی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج مینمائید و شرکت آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمودو تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست.
  5. ساعت تحویل محموله ها بسته به زمان حضور پستچی در محل شما خواهد بود . متاسفانه شرکت سیستم های ارتباطی بهینه شریف هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار آدرس محل تحویل درج نماید.
  6.  خرید پستی اعلام شده  بر مبنای تعرفه وضوابط و طبق سیستم پست جمهوری اسلامی بر مبنای وزن و آدرس محاسبه می شودو شرکت دخل و تصرفی در آن ندارد
  7. رنگ محصولات سفارش شده ( درج شده در سفارش ) مبنای ارسال سفارش توسط شرکت است.
  8. کالاها بر مبنای استانداردبسته بندی شرکت که با پست جمهوری اسلامی هماهنگ شده انجام می شودو تغییر این بسته بندی از جمله کادوپیچ نمودن برای شرکت مقدور نیست.

         شرایط برگشت کالا
       خریدار می تواند طی هفت روز پس از سفارش و پرداخت وجه کالا و در صورتی که کالا ارسال نشده باشد با ثبت  و ارسال درخواست در سامانه ، بدون پرداخت هزینه اقدام به لغو سفارش و استرداد وجه واریز شده بنماید.
        در صورتی که کالا توسط فروشنده به پست یا حمل کننده تحویل شده باشد و کالا باز نشده باشد (آکبند باشد) وجه واریز شده پس از کسر هزینه های حمل (ارسال و برگشت) و مالیات بر ارزش افزوده به خریدار مسترد می شود.